четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 127
home Вести

Додека Македонија крахира, а народот живее во страв за здравјето и опстанокот, Заеви се подновија со џип вреден 140 илјади евра

Додека Македонија крахира, а народот живее во страв за здравјето и опстанокот, Заеви се подновија со џип вреден 140 илјади евра

Со среќа нека е Панче Заев! Со здравје да си го возиш!, стои во дел од објавите на социјалните мрежи.

Најнови вести

Коронавирус