петок, 4. декември 2020. Вести денес: 166
home Вести

Добро утро со СЈОрданоски- вредно 255.000 денари

Добро утро со СЈОрданоски- вредно 255.000 денари

Нашата позната новинарска „ведета“, Сашо Орданоски, кој беше дел од тимот на Боки 13, изгледа примал „новинарски додаток“, пренесува Канал 5.

Сашо Орданоски , еден од „ведетите“ на сега веќе „мртвата“ 1ТВ, во периодот кога работел токму кај Бојан Јовановски изгледа тешко „спојувал крај со крај во месецот“, па одлучил да соработува и со , верувале или не – СЈО на Катица Јанева?!.

Целиот текст на Канал 5.

Коронавирус