понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 58
home Вести

ДОБРА ВЕСТ: Пронајден е младиот Јосиф!

ДОБРА ВЕСТ: Пронајден е младиот Јосиф!

Младиот Јосиф Попов е пронајден. Ова тукушто го објави неговата сестра на социјалната мрежа Твитер.

„Јосиф е најден. Благодарам на сите што споделивте!!!“, пишува на Твитер неговата сестра.

Таа се заблагодарува на сите добри луѓе кои помогнале да биде пронајден.

Претходно, тој беше исчезнат два дена. Неговите најблиски покренаа акција по социјалните мрежи со цел да се олесни потрагата по него.

Коронавирус