среда, 21. април 2021. Вести денес: 164
home Вести

ДОАЃА СНЕГ: Какво време не` очекува наредните денови?

ДОАЃА СНЕГ: Какво време не` очекува наредните денови?

Сувото и ветровито време ќе се задржи и утре.

Веќе од среда се очекува ново наоблачување кое ќе донесе локални врнежи од снег.

Врнежите од снег ќе ги има и во четврток.

 

Коронавирус