недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 2
home Вести

Диневски: Нешто опасно смрди во УБК

Диневски: Нешто опасно смрди во УБК

Поранешниот разузнавач Александар Диневски објави фејсбук статус во кој укажува дека нешто опасно смрди во Управада за безбедност и контраразузнавање.

Во продолжение ви го пренесуваме преку фотографија неговиот фејсбук статус

Коронавирус