вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 79
home Вести

Димитров се „закани“: Ми падна паричето, мислете му ја

Димитров се „закани“: Ми падна паричето, мислете му ја

Вицепремиерот за евроинтеграции во заминување, Никола Димитров вечерва на својата Фејсбук страница сподели дека му паднало паричето за Василица.

-Ми падна паричето! Мислете му ја, напиша Димитров споделувајќи фотографија од василичарската погача.

Коронавирус