четврток, 13. август 2020. Вести денес: 102
Во живо

Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

home Вести

Димитров и Царовска на средба со граѓаните на Карпош

Димитров и Царовска на средба со граѓаните на Карпош

Во Карпош се погоди така што убавата вест од ЕУ и радоста ја споделив директно со граѓаните, само неколку минути по официјалната објава за предлог преговарачката рамка од Брисел.

Коронавирус