среда, 30. септември 2020. Вести денес: 0
home Вести

Димитар Димовски за Водици во Берово

Димитар Димовски за Водици во Берово

Членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Димитар Димовски, на денешниот голем празник Водици беше меѓу верниците во Берово.

Коронавирус