петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 92
home Вести

Демант на Илија Николовски

Демант на Илија Николовски

Братот на Љупчо Николовски, Илија Николовски, испрати демант до редакцијата на КУРИР.

Демантот го пренесуваме во продолжение: 

Коронавирус