недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 10
home Вести

Дел од општина Аеродром утре без струја

Дел од општина Аеродром утре без струја

 Од ЕВН Македонија АД известуваат дека на ден 09.07.2021 година (петок) без електрична енергија ќе останат:

-од 09:00-16:00 часот без електрична енергија ќе останат корисниците на дел од ул.Тодор Чангов, од раскрсницата кон Железарија Љубе. (општина Аеродром)

Коронавирус