четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 1
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Дац: Очекувам оставка од Павле Богоевки и прес конференција на Миле Бошњаковски

Дац: Очекувам оставка од Павле Богоевки и прес конференција на Миле Бошњаковски

Актерот Драган Спасов- Дац на својот Фејсбук профил сподели статус во врска со скандалот во кој е поврзан пратеникот Павле Богоевски од СДСМ.

Очекувам оставка од Павле Богоевки и прес конференција на Миле Бошњаковски!
Како што е ред, нели?, ова преку својот Фејсбук статус го објавува актерот Драган Спасов Дац.

Коронавирус