недела, 31. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

ДА ПОМОГНЕМЕ: Најголемата желба на Наташа е да се оперира за да може да се грижи за своето дете!

ДА ПОМОГНЕМЕ: Најголемата желба на Наташа е да се оперира за да може да се грижи за своето дете!

Наташа Николовски преку социјалните мрежи повикува за помош. Таа боледува од рак на желудник и неопходна е операција во Турција за која таа нема пари.

-Најголемата желба ми е да сум здрава и секогаш насмеана бидејќи така беше пред три години. Јас сакам да живеам-вели Наташа.

Да бидеме хумани и да донираме.

Коронавирус