среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 0
home Вести

Д-р. Николов: Само сложни и солидарни можеме да му се спротивставиме на невидливиот непријател

Д-р. Николов: Само сложни и солидарни можеме да му се спротивставиме на невидливиот непријател

Ротациите конечно започнаа…!

Напливот на пациенти и бранот на заболени со Ковид 19 доаѓа. На колегите од Инфективна клиника им е потребна помош и одмарање.

Само сложни и солидарни можеме да му се спротивставиме на невидливиот непријател.

Само упорно и со добро подготвен Бел План можеме да успееме…, напиша на својот Фејсбук профил д-р. Игор Николов.

Коронавирус