петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 171
home Вести

Цветанова за дружбата на Заев и Филипче со синовите: Кога немаш допир со реалноста

Цветанова за дружбата на Заев и Филипче со синовите: Кога немаш допир со реалноста

Некогашната министерка за култура Ганка Цветанова реагира на објавата на Фејсбук на министерот за здравство Венко Филипче за возењето мотори на четири тркала на Беласица со премиерот Зоран Заев и со синовите.

Коронавирус