понеделник, 29. ноември 2021. Вести денес: 115
home Вести

Цветанова до Димитров: Видовме колку и за што ве бива… тик-так!

Цветанова до Димитров: Видовме колку и за што ве бива… тик-так!

Поранешната министерка за култура му одговори на некогашниот сопартиец Никола Димитров, кој охрабрен од отворањето на случајот „Рекет“, на сите ни порача „ќе нè биде“

Коронавирус