среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 136
home Вести

Цуцуловски: Самоуништувачкиот и додворувачкиот карактер на власта и понатаму продолжува

Цуцуловски: Самоуништувачкиот и додворувачкиот карактер на власта и понатаму продолжува

Самоуништувачкиот и додворувачкиот карактер на власта и понатаму продолжува, напиша на Фејсбук, професорот Љубомир Цуцуловски.

Коронавирус