понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 157
home Вести

Чулев во работна посета на СВР Велес и полициските станици во Кавадарци и Ресен

Чулев во работна посета на СВР Велес и полициските станици во Кавадарци и Ресен

Министерот за внатрешни работи, Наќе Чулев денес, во рамки на своите работни активности, ќе ги посети Секторот за внатрешни работи во Велес и Одделенијата за внатрешни работи Кавадарци и Ресен и ќе оствари работен состанок со раководството.

Коронавирус