среда, 4. август 2021. Вести денес: 162
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Вести

Чулев во посета на СВР Куманово

Чулев во посета на СВР Куманово

Министерот за внатрешни работи, Наќе Чулев денеска во рамки на своите работни активности, ќе го посети Секторот за внатрешни работи во Куманово.

Како што информира МВР, министерот Чулев ќе има работен состанок со раководството на СВР Куманово.

Коронавирус