недела, 25. јули 2021. Вести денес: 0
home Вести

Чулев во посета на прилепската полиција

Чулев во посета на прилепската полиција

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска во рамки на своите работни активности, ќе го посети Одделението за внатрешни работи во Прилеп.

Како што информира МВР, Чулев ќе има работен состанок со раководството на ОВР Прилеп.

Коронавирус