среда, 21. октомври 2020. Вести денес: 151
home Вести

Чулев со свое видување за одлуката на владата за полицискиот час

Чулев со свое видување за одлуката на владата за полицискиот час

Погледнете го вчерашното вклучување во живо за вестите на Македонска телевизија. Давам одговор на актуелните прашања поврзани со одлуката на владата за ограничување на движењето на граѓаните во период од 21 до 06 часот, објави на Фејсбук техничкиот министер во МВР, Наќе Чулев.

Најнови вести

Коронавирус