вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Членовите на ВМРО-ДПМНЕ ОК Ѓорче Петров на средба со жителите од општината (ФОТО)

Членовите на ВМРО-ДПМНЕ ОК Ѓорче Петров на средба со жителите од општината (ФОТО)

Членовите на ВМРО-ДПМНЕ Општински комитет Ѓорче Петров денеска беа во посета на граѓаните во општината.

-ОК Ѓорче Петров заедно со граѓаните на нашата општина.
Енергично и одлучно бидејќи за Македонија се работи.
Гордана Силјановска – Давкова е изборот на Ѓорче Петров, бидејќи за нас како и за неа името на нашата држава беше и ќе биде Република Македонија, стои во нивниот пост на Фејсбук.

Коронавирус