петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 215
home Вести

Членовите на СДСМ разочарани од својата партија

Членовите на СДСМ разочарани од својата партија

Членови на СДСМ се разочарани од носителите на листи на нивната партија. Со Фејсбук статуси и негативни коментари велат дека нема да излезат да гласаат за партијата на власт на изборите кои треба да се оддржат на 12 април.

Коронавирус