понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 118
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Членовите на СДСМ разочарани од своето раководство (ФОТО)

Членовите на СДСМ разочарани од своето раководство (ФОТО)

Членовите на Социјалдемократскиот сојуз на Македонија се се поразочарани од политиките кои ги спроведува нивната партија, а со тоа и од своите функционери. На социјалните мрежи секојдневно се појавуваат членови кои не го кријат своето разочарување.

 

Парламентарни избори 2020