сабота, 28. мај 2022. Вести денес: 4
home Вести

Бранко Геровски со порака до СДСМ

Бранко Геровски со порака до СДСМ

За*бете ова со коронава… Сега апсолутен приоритет на СДСМ е да се легализира џоинтот! Напиша Геровски на Фејсбук.

Заебете ова со коронава… Сега апсолутен приоритет на СДСМ е да се легализира џоинтот!

Posted by Branko Geroski on Friday, October 30, 2020

 

Коронавирус