петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 0
home Вести

Бранителите прашуваат: Министерке морски плодови да не ви требаат?

Бранителите прашуваат: Министерке морски плодови да не ви требаат?

Утрово околу 6:30 изгоре автобус на АРМ полн со војници кои се превезувале до своите работни места. Во несреќата за среќа нема повредени војници.

По овој инцидент бранителите се гневни на министерката Радмила Шекеринска, по што следеа бурни реакции од нивна страна.

„Министерке морски плодови да не ви требаат“ е една од тие реакции.

Коронавирус