четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 1
home Вести

Божиновски: Сидрото што ја влече Македонија надолу се вика Зоран Заев

Божиновски: Сидрото што ја влече Македонија надолу се вика Зоран Заев

Сидрото што ја влече Македонија надолу се вика Зоран Заев. Ќе го употребиме и последниот атом енергија и ќе го повлечеме нагоре, за Македонија конечно и вистински крене напред, како што заслужува, гордо и достоинствено, напиша Игор Божиновски од ВМРО-ДПМНЕ на Фејсбук.

Најнови вести

Коронавирус