среда, 21. октомври 2020. Вести денес: 162
home Вести

„Боки знаеше кога ќе биде притворен Мијалков“

„Боки знаеше кога ќе биде притворен Мијалков“

На прашање од Јовановски дали тој и рекол на Камчева дека знаел кој ќе биде притворен, таа одговори потврдно, и потоа беше побарано да одговори за кого.

Да, ми рековте дека за два дена ќе биде притворен Мијалков, така и се случи“, рече Камчева.

Најнови вести

Коронавирус