вторник, 18. февруари 2020. Вести денес: 68
home Вести

Боки 13 со честитка за Нова година на судењето за „Рекет“

Боки 13 со честитка за Нова година на судењето за „Рекет“

Првообвинетиот во случајот „Рекет“ Бојан Јовановски при влезот во судницата на денешното рочиште им ги честиташе новогодишните празници на присутните новинари и јавност.

-Среќна Нова година на сите, да сте живи и здрави, рече Јовановски придружуван од затворската полиција.