недела, 5. април 2020. Вести денес: 103
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Боки 13 со честитка за Нова година на судењето за „Рекет“

Боки 13 со честитка за Нова година на судењето за „Рекет“

Првообвинетиот во случајот „Рекет“ Бојан Јовановски при влезот во судницата на денешното рочиште им ги честиташе новогодишните празници на присутните новинари и јавност.

-Среќна Нова година на сите, да сте живи и здрави, рече Јовановски придружуван од затворската полиција.

Коронавирус