петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 127
Во живо

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Натпартиски протест во Куманово за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет

home Вести

Боки 13 должи 10.000 евра за операции, приватна болница го дала на суд

Боки 13 должи 10.000 евра за операции, приватна болница го дала на суд

Неформалниот сопственик на 1Тв, Бојан Јовановски на 6 ноември треба да се појави на суд за долг од 10.313 евра кон евра приватна болница.

Станува збор за извршена здравствена интервенција која чинела 634.251 денар кој популарниот Боки 13 не ја платил, дознава порталот А1.Он.

 

Коронавирус