вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 138
home Вести

Битолчани со пораки го пречекаа Заев: „Предавнику, до каде се филтрите за РЕК?“

Битолчани со пораки го пречекаа Заев: „Предавнику, до каде се филтрите за РЕК?“

Битолчани му закачија платна со пораки на премиерот Зоран Заев.

Му порачаа дека е предавник и го прашаа до каде се филтрите за РЕК.

Локални избори 2021