вторник, 22. септември 2020. Вести денес: 80
home Вести

Без струја во понеделник дел од општина Карпош

Без струја во понеделник дел од општина Карпош

Заради  технички зафати во дистрибутивната електро мрежа, во понеделник (06.04.2020) без електрична енергија ќе останат:             

од 08:30 до 11:00 часот, ул.Наум Евро од бр. 2 до бр. 14 во општина Карпош.

            

Коронавирус