сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 77
home Вести

Азманов: Катица Јанева му давала снимки на Боки 13

Азманов: Катица Јанева му давала снимки на Боки 13

Катица Јанева му давала на Боки 13 приватни мои снимки, вели бизнисменот Зоран Азманов во интервјуто на порталот infomax.mk.

-Јас сум иритиран тоа што Катица Јанева му давала приватни мои снимки, бидејќи бизнис снимки нема за мене, бидејќи никогаш не сум работел со државата, ниту пак сум имал телефонски разговори со финкционери, вели Азманов.

 

Коронавирус