петок, 14. јануари 2022. Вести денес: 30
home Вести

Авион со порака над Скопје: „СЕ ГЛЕДА КОРУПЦИЈА“ (ФОТО)

Авион со порака над Скопје: „СЕ ГЛЕДА КОРУПЦИЈА“ (ФОТО)

Авион кој во моментов лета низ Скопје, носи платно со порака.

„СЕ ГЛЕДА КОРУПЦИЈА“ – пишува во пораката.

КУРИР се обиде да побара одговор од Контролата на летање, но од таму не одговорија на нашиот повик.

 

Коронавирус