вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 199
home Вести

Аватар бидејќи е на Радиша Бојовиќ Заев продолжува со журки среде корона

Аватар бидејќи е на Радиша Бојовиќ Заев продолжува со журки среде корона

Дискотека Аватар во Струмица изгледа е над законите и не престанува со работа.

Струмичкиот клуб „Аватар“, кој во јули беше затворен поради непочитување на меркита за заштита од корона вирусот и организираше масовни журки, повторно работи, но овојпат како кафуле.

Бидејќи е на Радиша Бојовиќ Заев продолжува со журки среде корона. Најпосетениот кафич во Струмица.

Локални избори 2021