петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 12
home Вести

Атанасов: Престанете да не убедувате дека Заев е добар лидер, спасете си ја партијата додека не е доцна- досега се распаѓавте хоризонтално, а сега и вертикално

Атанасов: Престанете да не убедувате дека Заев е добар лидер, спасете си ја партијата додека не е доцна- досега се распаѓавте хоризонтално, а сега и вертикално

Престанете да не убедувате дека Зоран Заев е добар лидер! Гледате ли до каде не донесе! Другари спасете си ја партијата додека не е доцна. Досега се распаѓавте хоризонтално, а сега се распаѓате и вертикално…, пишува поранешниот заменик-министер за образование и наука од СДСМ, Петар Атанасов.

-Еве за почеток гласајте за Максо. Тоа е најдоброто што го имате!, додава Атанасов.