недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 0
home Вести

Арсовски: Уште ќе молчите или ќе одговорите дали комбето во кое е фатена дрогата вчера е на фирма поврзана со Трајче Заев и Бобан Заев?

Арсовски: Уште ќе молчите или ќе одговорите дали комбето во кое е фатена дрогата вчера е на фирма поврзана со Трајче Заев и Бобан Заев?

Уште ќе молчите или ќе одговорите дали комбето во кое е фатена дрогата вчера е на фирма поврзана со Трајче Заев и Бобан Заев?, прашува портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Димче Арсовски.

-Кратко и јасно ДА или НЕ? Не боли одговорот, ама значи десетина години затвор, напиша Арсовски на Фејсбук.

Коронавирус