четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 78
home Вести

Арсовски: Очекуваме дека притисоците и нерегуларностите во вториот круг ќе растат

Арсовски: Очекуваме дека притисоците и нерегуларностите во вториот круг ќе растат

Во емисијата „Клик плус“ на телевизијата „21“ гостуваше Димитар Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ, кој меѓу другото истакна дека очекуваат притисоците и нерегуларностите од страна на власта во втор круг ќе растат.

Коронавирус