петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 7
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Арсовска: Бектеши лаже

Арсовска: Бектеши лаже

Не е прв пат да видиме министер да лаже! И да напаѓа без срам и без аргументи!

Фејсбук статус на Данела Арсовска.

Коронавирус