сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 99
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Вести

АПЕЛ ЗА ПОМОШ за Катица Јанева: Да собереме 215.478 денари за да и овој месец и биде „ОКЕЈ“ (ФОТО)

АПЕЛ ЗА ПОМОШ за Катица Јанева: Да собереме 215.478 денари за да и овој месец и биде „ОКЕЈ“ (ФОТО)

Група граѓани денеска на плоштадот во Скопје поставија кутија за донации за Катица Јанева.

Според фотографиите кои започнаа да кружат по социјалните мрежи во центарот на Скопје на фонтаната „Воин на коњ“ денеска осамна кутија со која се собираат донации за овој месец да биде се „ОКЕЈ“.

-АПЕЛ ЗА ПОМОШ, да собереме 215.478 денари за да и овој месец и биде „ОКЕЈ“ на Катица Јанева, стои во пораката на кутијата.

Парламентарни избори 2020