четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Вести

АПЕЛ ЗА ПОМОШ: Три дена се трага по 12-годишниот Ислаил Алији од Гостивар

АПЕЛ ЗА ПОМОШ: Три дена се трага по 12-годишниот Ислаил Алији од Гостивар

Исчезнат е Ислаил Алији од Гостивар, има 12 години. Исчезнат е веќе 3 дена, на себе носи сина маица, црни тренерки и црни патики.

Се молат сите кои имаат било каква информација во врска со детето да се јават на следниот број 077 840 992.

Коронавирус