вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 0
home Вести

АПЕЛ ЗА ПОМОШ: Сите сме му потребни на ова мало бебе!

АПЕЛ ЗА ПОМОШ: Сите сме му потребни на ова мало бебе!

Апел за помош на семејство од Делчево кружи на социјалните мрежи. Нивното бебе боледува од втор степен нарушување на бубрезите, а неговата состојба со здравјето во моментов е алармантна.

Да бидеме хумани, да подадеме рака и да помогнеме!

Коронавирус