вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 70
home Вести

Апасиев со јасна порака до власта

Апасиев со јасна порака до власта

Професорот Димитар Апасиев и член на президиумот на Левица на својот Фејсбук испрати јасна порака до власта.

Коронавирус