понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 38
home Вести

Апасиев: Кога ги викавме Уставен да го поништеше, немаше вака да се бламирате!

Апасиев: Кога ги викавме Уставен да го поништеше, немаше вака да се бламирате!

Професорот и член на презедиумот на партијата Левица, Димитар Апасиев, на неполн час пред затворање на гласачките кутии пишува „Коа ви викавме боље Уставен да ви го поништеше, бар немаше вака да се БЛАМИРАТЕ“.

Најнови вести

Коронавирус