петок, 24. септември 2021. Вести денес: 134
home Вести

Анкетите покажуваат убедлива победа на Мицкоски во дуелот со Заев

Анкетите покажуваат убедлива победа на Мицкоски во дуелот со Заев

Анкетите на социјалните мрежи покажуваат дека лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски бил подобар во тв дуелот со Претседателот на СДСМ Зоран Заев.

Во продолжение дел од анкетите:

Коронавирус