петок, 20. мај 2022. Вести денес: 96
home Вести

Анкети од дебатата на МТВ: Силјановска убедливо го доби дуелот со Пендаровски

Анкети од дебатата на МТВ: Силјановска убедливо го доби дуелот со Пендаровски

Професорката Гордана Силјановска убедливо го добила вечерашниот телевизиски дуел на Македонската Радио Телевизија со Стево Пендаровски во рамките на кампањата за избор на Претседател на Република Македонија, покажуваат анкетите на социјалните мрежи.

 

Коронавирус