сабота, 4. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Анкета на ТВ21: Граѓаните на иста линија со претседателот и тие би се иселиле од Македонија

Анкета на ТВ21: Граѓаните на иста линија со претседателот и тие би се иселиле од Македонија

Ги прашавме и граѓаните , дали и тие како и Претседателот Пендаровски , размислуваат да се иселат од државава.

 

Коронавирус