среда, 2. декември 2020. Вести денес: 185
home Вести

Анкета: Дознајте колку добро ја познавате другата страна на политиката (ВИДЕО)

Анкета: Дознајте колку добро ја познавате другата страна на политиката (ВИДЕО)

Тргнете на кратко квиз патување низ колективната македонска меморија и дознајте колку добро ја познавате другата страна на политиката.

Оваа анкета е објавена на групата „Другата страна на политиката“.

Коронавирус