понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 115
home Вести

Андоновска за Заев: Се вози со мотори и хеликоптери додека народ умира

Андоновска за Заев: Се вози со мотори и хеликоптери додека народ умира

Каков срамен скандал!!!
Заев со хеликоптер на МВР, со пари од граѓаните си отишол на настан!
Каква ароганција, какво расипничко однесување, без нималку чуство и човечност!
Си возат мотори, хеликоптери, а луѓе се борат за живот, умират,губат работни места,собираат донации за лечење во приватни болници, стои во Фејсбук статусот на Марија Андоновска.

Во продолжение може да ја прочитате целосно нејзината Фејсбук објава.

 

Најнови вести

Коронавирус