петок, 10. јули 2020. Вести денес: 158
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Вести

АМСМ: Попладнево зголемен интензитетот на сообраќај на патиштата

АМСМ: Попладнево зголемен интензитетот на сообраќај на патиштата

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини попладнево е зголемен, соопшти Автомотосојузот на Македонија.

Во извештајот за состојбата на патните правци од 18 часот, АМСМ соопштува и дека попладнево е  нормализиран сообраќајот на патниот правец Штип – Радовиш кај Пилав Тепе. 

Парламентарни избори 2020