петок, 3. јули 2020. Вести денес: 142
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

Во живо

Мицкоски на средби со граѓани во Шуто Оризари

home Вести

Алишериф: Нека возвишен АЛАХ ви помогне во животот секогаш кога од тоа ќе имате потреба

Алишериф: Нека возвишен АЛАХ ви помогне во животот секогаш кога од тоа ќе имате потреба

Драги мои сограѓани, пријатели и роднини дозволете ми на сите да Ви го честитам Рамазан Бајрам со желби за долг и среќен живот, многу здравје и среќа за Вас и Вашите најблиски. Нека Возвишенот АЛАХ ви помогне во животот секогаш кога од тоа ќе имате потреба.

Фејсбук статус на Алишериф од ВМРО-ДПМНЕ.

Парламентарни избори 2020